Informace o nás

Vše začalo v roce 2004 v jednopokojovém bytě  fenkou Irského vlkodava Amabel Irská legenda alias Ponožka od Radky Heinikové. Protože na gauči vedle Ponožky bylo ještě trochu místa, tak jsme si v roce 2005 přivezli psa, Parsona russella teriéra Antonio dai muratori, slyšícího na jméno Rain. Zprvu jsme měli mírné obavy, aby Ponožka ve chvílích naší nepřítomnosti Raina nezlikvidovala, následně nám došlo, že se jedná o nevinné hrátky obřího plemene s malým teriérem.

V roce 2007 jsme se odstěhovali ze sídlištního panelového bytu v Brně na venkov, za prasečák, do lesa, do malebné vesnice jménem Sentice.    

S tímto novým obrovským prostorem jsme se vypořádali tak, že v roce 2008 jsme si dovezli fenku Arabského chrta, Mahu Bohemia Genao a další parsonku Ashlee Hebi Libami.

Po zkompletování naší smečky bohužel přišla rána v podobě nečekaného a rychlého odchodu Ponožky, to se psal rok 2010. De facto ihned jsme začali hledat novou šedou fenu vlkodava. Zanedlouho jsme si domů přivezli Anabellu z chovatelské stanice Ailean. A aby nebyla vlkodavka sama, přibyla v roce 2011 plavá fenka Salome Surycan. No, a to prozatím stačí....

 

Parson Russell teriér - Vrh A

Štěňata k odběru na konci června 2013.